Wyniki 2018

Imię i nazwiskoOtwarcie
Sezonu
I tura
Mistrzostw
Koła
II Tura Mistrzostw KołaPuchar SekretarzaPuchar PrezesaPuchar SkarbnikaPuchar ZarząduZakończenie sezonuNajwiększa
Ryba (pkt)
Punkty
Jacek Sawicki222524242420121160
Piotr Werner1122251721241920 148
Adrian Ćwirko2417182025 11819134
Mirosław Nowak251513184222217132
Roman Ilnicki516191416251525760130
Marcel Jędraszak71122232318250129
Radosław Krawczuk1312232113142123128
Piotr Czapliński42020198197241250, 1310, 970117
Jędraszak Robert21191515148240116
Sylwester Pawlak237171622121412820116
Krzysztof Karmowski172321102159097
Szymon Kozak01810227211492
Marcin Adamczyk1624011110111691
Andrzej Mierziak20100023202286
Mirosław Ganczar8341317723981
Grzegorz Wojakowski19812315451376
Paweł Giernacki142119181680070
Mirosław Wojciechowski1221102092142065
Andrzej Zagórski213356216651
Michał Pastuszek0060017181064051
Remigiusz Walczak15508066444
Piotr Seweryn180001201343
Zdzisław Zagórski0006013121142
Marek Sikora104700310741
Robert Szpiczakowski000259034
Arkadiusz Pielech008719034
Zbigniew Zagórski0109120031
Piotr Wolski914001024
Arkadiusz Żygadło0000501722
Robert Janiak0651013521
Robert Czarnowski001603019
Mateusz Krajewski00000001818
Artur Czapliński300301016
Trościanko Stefan00000001515
Andrzej Matusewicz001400014
Andrzej Mroziuk000010010
Bożena Seweryn600000410
Michał Pastuszek0900009
Mateusz Sajkowski00000088
Jakub Szklarz0000055
Michał Nowakowski00000033
Krzysztof Napora0020002
Szymon Błędowski0002002
Kamil Uliasz1000001
Grzegorz Miązek0000000